System Trans.eu

Dołącz teraz do użytkowników Systemu Trans.eu

  • Stwórz konto
    i zarejestruj swoją firmę.
  • Pobierz program do
    obsługi Systemu Trans.eu.
  • Korzystaj bez ograniczeń
    z dostępu do ofert.
Zarejestruj się

Transport i spedycja

Giełda transportowa będąca częścią Systemu Trans.eu to miejsce z którego korzysta zarówno transport i spedycja. Obu grupom użytkowników giełda oferuje indywidualny pakiet korzyści. Najważniejszym celem, jaki postawiliśmy sobie tworząc giełdę było stworzenie platformy dla swobodnej wymiany informacji pomiędzy firmami spedycyjnymi i przewoźnikami. Dzięki temu giełda Systemu Trans.eu jest nie tylko miejscem zlecania i zdobywania ofert, ale także budowania kontaktów i długotrwałych relacji w branży.

Transport

Korzyści, jakie firmom oferującym transport proponuje System Trans.eu i giełda transportowa, to między innymi olbrzymia baza ofert wolnych ładunków oraz firm zlecających transport. Firmy transportowe mogą także liczyć na szereg dodatkowych funkcji. Niektóre z nich to system ochrony użytkowników przed nieuczciwymi firmami, a także faktoring, który pozwala przewoźnikom na zachowanie pełnej płynności finansowej. Firmy oferujące transport to najliczniejsza grupa użytkowników giełdy transportowej, dlatego nowe rozwiązania powstają dla i przy udziale firm przewozowych.

Więcej: transport

Spedycja

Drugą co do wielkości grupą użytkowników korzystających z Systemu Trans.eu i giełdy transportowej jest spedycja. Oprócz jednej z największych w Europie baz firm przewozowych spedytorzy mogą liczyć na wiele dodatkowych rozwiązań. Giełda to nie tylko oferty, to także informacje. Zapoznając się z profilami wybranych przewoźników spedytorzy mogą ocenić jakość świadczonych przez nich usług oraz właściwie ocenić ich możliwości. Tysiące ofert oraz sprawdzone informacje sprawiają, że spedycja z Systemem Trans.eu jest naprawdę prosta.

Więcej: spedycja