System Trans.eu

Dołącz teraz do użytkowników Systemu Trans.eu

 • Stwórz konto
  i zarejestruj swoją firmę.
 • Pobierz program do
  obsługi Systemu Trans.eu.
 • Korzystaj bez ograniczeń
  z dostępu do ofert.
Zarejestruj się

Spedycja

To czego wymaga spedycja, to dostęp do sprawdzonych i wiarygodnych informacji, doskonała organizacja oraz umiejętności skutecznego działania pod presją czasu. We wszystkich tych sprawach spedytorom pomaga System Trans.eu. Dzięki olbrzymiej bazie wolnych ładunków spedycja otrzymuje szybki dostęp do informacji poprzez Giełdę Transportową. Możliwość natychmiastowej komunikacji pozwala na szybkie podejmowanie szybkich i słusznych decyzji. Prosta obsługa oraz dostęp dla wszystkich pracowników w firmie sprawia, że łatwiej zorganizować pracę.

Spedycja krajowa

Spedycja krajowa prowadzona z Systemem Trans.eu i Giełdą Transportową jest znacznie łatwiejsza. Spedytorzy działający na terenie kraju otrzymują dostęp do tysięcy ofert oraz firm przewozowych. Specjalne oprogramowanie dodatkowo umożliwia natychmiastowy kontakt z wybranym użytkownikiem giełdy. Jest to szczególnie istotne, kiedy należy szybko podjąć właściwą decyzję.

Więcej: spedycja krajowa

Spedycja międzynarodowa

System Trans.eu to praktyczne rozwiązanie dla firm, których przedmiotem działalności jest spedycja międzynarodowa. Giełda Transportowa – jeden z elementów Systemu Trans.eu pozwala w prosty sposób zaplanować transport na terenie całej Europy. Oprócz tysięcy ofert transportowych, które na Giełdzie pojawiają się każdego dnia spedytorzy mogą porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami, nawet jeśli nie znają języka obcego. Warto przekonać się samemu o możliwościach Giełdy korzystając z bezpłatnego testu.

Więcej: spedycja międzynarodowa

Spedycja krajowa i międzynarodowa bez Systemu Trans.eu i giełdy ładunków jest dzisiaj praktycznie niemożliwa. Tempo pracy spedytora wymaga stosowania nowoczesnych technologii. Giełda transportowa pozwala pozyskiwać nowe frachty i kontakty w branży TSL (Transport Spedycja Logistyka), jak również nawiązywać współpracę z firmami transportowymi i przewoźnikami.

Spedycja krajowa i międzynarodowa poprzez System Trans.eu i giełdę ładunków to:

 • ładunki, frachty i zlecenia transportowe z całej Europy,
 • wolni przewoźnicy – transport międzynarodowy i krajowy,
 • pozyskiwanie ciekawych zleceń transportowych,
 • nowi klienci, zlecający ładunki z kraju i zagranicy,
 • duże ułatwienie i przyspieszenie pracy spedycyjnej,
 • ładunki powrotne – w spedycji międzynarodowej i spedycji krajowej,
 • nawiązywanie nowych kontaktów transportowych,
 • dostęp do największej bazy danych firm spedycyjnych i transportowych,
 • skuteczna i tania windykacja krajowa oraz zagraniczna,
 • redukcja kosztów telefonicznych.

Transport i spedycja

Transport i spedycja to dwa obszary, którym w codziennej pracy pomaga System Trans.eu i Giełda Transportowa. Stwarzając przestrzeń do wymiany informacji o ofertach transportowych giełda łączy spedytorów oraz przewoźników. Tym co dodatkowo spaja obie grupy jest możliwość natychmiastowej komunikacji, jaką oferuje program do obsługi Systemu Trans.eu. Dzięki niemu transport i spedycja może kontaktować się wzajemnie o każdej porze i z każdego miejsca.

Więcej: transport i spedycja

Transport

System Trans.eu i Giełda Transportowa pozwala w łatwy sposób organizować transport na terenie całej Europy. Z tej możliwości korzystają zarówno spedytorzy, jak i przewoźnicy, którzy każdego dnia na Giełdzie zamieszczają ponad 70 000 ofert transportowych. Europejskie firmy nie obawiają się podejmowania wzajemnej współpracy ponieważ System Trans.eu i Giełda Transportowa posiada niezwykle skuteczny system ochrony użytkowników przed nieuczciwymi firmami. Te oraz inne rozwiązania sprawiają, że z Systemu Trans.eu regularnie korzysta ponad 200 000 użytkowników.

Więcej: transport

System Trans.eu i Giełda ładunków to obecnie niezbędne narzędzie dla każdej spedycji, to podstawowe narzędzie pracy dla wielu tysięcy spedytorów w całej Europie.
O nowych ofertach wolnych ładunków i pojazdów spedytor dowiaduje się w kilka sekund od pojawiania przez system monitoringu.